Niezmiernie miło nam poinformować, że na czas wakacji, boisko wielofunkcyjne mieszczące się przy hali Słonecznej będzie otwarte dla mieszkańców Ząbkowic Śląskich. Dzięki współpracy ZCSiR z III Liceum Ogólnokształcącym, a także Gminy Ząbkowice Śląskie ze Starostwem Powiatowym, mamy możliwość zaprosić i zachęcić Was do bezpłatnego korzystania z obiektu !INFORMACJE O PLIKACH COOKIE
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
INFORMACJA RODO
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2, art. 14 ust. 1 i 2 oraz art. 15 Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 20161679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego dalej RODO informujemy... Czytaj wiecej...